KONST / Litografier / Färglitografi 8873400
nr 887 3400
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Jan Rhodin (f. 1938), räv, 180/360, signerad, motivet: 32x44
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:25:48
13/4 04:08:08